Agenda

19 juli 2019

Peter de Grote Festival

Hendrik Andriessen: sonate voor cello en piano

Franck: sonate voor cello en piano

Alessandro Soccorsi, piano

7 juni 2019

Master Eindrecital

werken van Britten, Korngold en Franck

Schönbergzaal koninklijk conservatorium, Den Haag, 20:00 uur

26 mei 2019

Residentie Orkest o.l.v. Nicholas Collon

Mozart: vioolconcert nr. 4 Rosanne Philippens, viool

Mahler: symfonie nr. 5

Zuiderstrand Theater, Den Haag, 14:15 uur

25 mei 2019

Residentie Orkest o.l.v. Nicholas Collon

Mozart: vioolconcert nr. 4 Rosanne Philippens, viool

Mahler: symfonie nr. 5

Zuiderstrandtheater, Den Haag, 20:30 uur

24 mei 2019

Residentie Orkest o.l.v. Nicholas Collon

Mozart: vioolconcert nr. 4 Rosanne Philippens, viool

Mahler: symfonie nr. 5

Concertgebouw, Amsterdam, 20:15 uur

19 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Jukka-Pekka Saraste

Sibelius: symfonie 3

Sibelius: Luonnotar Helena Juntunen, sopraan

Sibelius: Höstkväll

Sibelius: symfonie 4

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur

17 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Jukka-Pekka Saraste

Sibelius: Finlandia

Sibelius: twee humoresken

Sibelius: vier humoresken

Sibelius: symfonie 1

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

12 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Justin Freer

Harry Potter and the Globet of Fire

De Doelen, Rotterdam, 13:15 uur

11 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Justin Freer

Harry Potter and the Globet of Fire

De Doelen, Rotterdam, 19:30 uur

10 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Justin Freer

Harry Potter and the Globet of Fire

De Doelen, Rotterdam, 19:30 uur

9 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Justin Freer

Harry Potter and the Globet of Fire

De Doelen, Rotterdam, 19:30 uur

8 mei 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Justin Freer

Harry Potter and the Globet of Fire

De Doelen, Rotterdam, 19:30 uur

25 april 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Kevin John Edusei

Wagemans: Love baby, love

Britten: Peter Grimes, Passacaglia

Britten: Peter Grimes, Four sea interludes

Adams: Become Desert

De Doelen, Rotterdam, 20:15

14 april 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Sander Teepen

Orkest Laboratorium

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur

23 maart 2019

Residentie Orkest o.l.v. Jurjen Hempel

Stravinsky: symphony in three movements

Hendrik Andriessen: mirroir de peine Lilian Farahani, sopraan

Louis Andriessen: Vermeer pictures

Schönbergzaal Koninklijk Conservatorium, Den Haag, 20:30 uur

10 maart 2019

Carte Blanche voor Liesbeth Bosboom

Debussy: Sonate voor cello en piano

Hendrik Andriessen: sonate voor cello en piano

Kodaly: duo voor viool en cello

Alessandro Soccorsi, piano

Novile Maceinaite, viool

Nieuwe Kerk, Den Haag, 16:00 uur

3 maart 2019

Residentieorkest o.l.v. Nicholas Collon

Elgar: Cockaigne ouverture

Tchaikovsky: Rococovariaties Kian Soltani, cello

Dvorak: Waldesruhe Kian Soltani, cello

Rachmaninov: Symfonie 3

TivoliVredenburg, Utrecht, 15:00 uur

2 maart 2019

Residentieorkest o.l.v. Nicholas Collon

Elgar: Cockaigne ouverture

Tchaikovsky: Rococovariaties Kian Soltani, cello

Dvorak: Waldesruhe Kian Soltani, cello

Rachmaninov: Symfonie 3

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

1 maart 2019

Residentieorkest o.l.v. Nicholas Collon

Elgar: Cockaigne ouverture

Tchaikovsky: Rococovariaties Kian Soltani, cello

Dvorak: Waldesruhe Kian Soltani, cello

Rachmaninov: Symfonie 3

Zuiderstrandtheater, Den Haag, 20:00 uur

16 februari 2019

Sneak Preview Residentie Orkest

Kodaly: duo voor viool en cello

Novile Maceinaite, viool

Zuiderstrandtheater, Den Haag, 15:00 uur

11 & 12 februari 2019

Classic Express Rotterdam

10 februari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky

Rachmaninov: Pianoconcert nr. 3 solist: Boris Giltburg

Tsjaikovsky: Symfonie 6

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur

8 februari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky

Rachmaninov: Pianoconcert nr. 3 solist: Boris Giltburg

Tsjaikovsky: Symfonie 6

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

7 februari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky

Rachmaninov: Pianoconcert nr. 3 solist: Boris Giltburg

Tsjaikovsky: Symfonie 6

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

20 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Elim Chan

Tsjaikovsky: Rococo variaties solist: Pablo Ferrandez

Rimsky-Korsakov: Sheherazade

Concertgebouw, Amsterdam, 11:00 uur

19 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Elim Chan

Rimsky-Korsakov: Sheherazade

De Doelen, Rotterdam, 20:30 uur

18 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Elim Chan

Roukens: Morphic Waves

Tsjaikovsky: Rococo variaties solist: Pablo Ferrandez

Rimsky-Korsakov: Sheherazade

TivoliVredenburg, Utrecht, 20:15 uur

13 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Wayne Marshall

Best of Broadway

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur

12 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Wayne Marshall

Best of Broadway

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

10 januari 2019

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Wayne Marshall

Best of Broadway

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

16 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Dmitri Slobodeniouk

Salonen: Celloconcert solist: Nicolas Altstaedt

Shostakovich: symfonie 11

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur

15 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Dmitri Slobodeniouk

Shostakovich: symfonie 11

De Doelen, Rotterdam, 20:30 uur

14 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Dmitri Slobodeniouk

Salonen: Celloconcert solist: Nicolas Altstaedt

Shostakovich: symfonie 11

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

9 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Corinna Niemeyer

Familievoorstelling: Piccolo en Saxo

De Doelen, Rotterdam, 14:15 uur en 16:00 uur

7 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart

Mozart: die Zauberflöte Ouverture

Mozart: Pianoconcert nr. 17 solist: Emanuel Ax

Strauss: Also sprach Zarathustra

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

6 december 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart

Mozart: die Zauberflöte Ouverture

Mozart: Pianoconcert nr. 17 solist: Emanuel Ax

Strauss: Also sprach Zarathustra

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

1 december 2018

Kodaly: duo voor viool en cello met Novile Maceinaite

Remonstrantse kerk, Den Haag, 10:30 uur

23 november 2018

Rotterdam Philharmonic Banda

Van Oord Symposium

Laurenskerk, Rotterdam

9 november 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Michel Plasson

Debussy: Prélude à l'après-midi d'un faune

Debussy: Le Martyre de Saint Sebastien: Fragments Symphoniques

Saint-Saens: Orgelsymfonie

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

8 november 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Michel Plasson

Debussy: Prélude à l'après-midi d'un faune

Debussy: Le Martyre de Saint Sebastien: Fragments Symphoniques

Saint-Saens: Orgelsymfonie

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

19 oktober 2018

Cello Biennale Amsterdam

Cello ensemble

Bimhuis, Amsterdam, 19:00 uur

19 oktober 2018

Nationaal Cello Concours

Boccherini: sonate in G

Chopin: sonate deel 2 en 3

Loevendie: celloquio

Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam

13 oktober 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Matthias Pintscher

Stravisnky: chant du rossignol

Bartok: De wonderbaarlijke mandarijn

De Doelen, Rotterdam, 20:30 uur

12 oktober 2018

Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Matthias Pintscher

Pintscher: Shirim solist: Leigh Melrose

Stravisnky: chant du rossignol

Bartok: De wonderbaarlijke mandarijn

De Doelen, Rotterdam, 20:15 uur

5 oktober 2018

Residentie Orkest o.l.v. Otto Tausk

Ellis: Components

Goebaidoelina: Offertorium solist: Antje Weithaas

Shostakovich: Symfonie nr. 5

Zuiderstrand Theater, Den Haag, 20:00 uur

18 september 2018

Classic Express, Zwolle

17 september 2018

Classic Express, Eindhoven

20 augustus 2018

Nationaal Jeugdorkest o.l.v. Antony Hermus

Beethoven: pianoconcert nr. 5 solist: Joseph Moog

Strauss: Alpensymfonie

Concertgebouw, Amsterdam, 20:00 uur

19 augustus 2018

Nationaal Jeugdorkest o.l.v. Antony Hermus

Beethoven: pianoconcert nr. 5 solist: Joseph Moog

Strauss: Alpensymfonie

Orpheus, Apeldoorn, 20:00 uur

23 - 30 juli 2018

musique de chambre a Giverny masterclass

17 juni 2018

Het Residentie Orkest o.l.v. Jan Willem de Vriend

Festival Classique

Kurhaus, Den Haag, 16:00 uur

16 juni 2018

Het Residentie Orkest o.l.v. Jan Willem de Vriend

Festival Classique

Kurhaus, Den Haag, 20:30 uur

14 juni 2018

Het Residentie Orkest o.l.v. Jan Willem de Vriend

Festival Classique

Kurhaus, Den Haag, 20:30 uur

4 juni 2018

Overgangsexamen

Programma ntb

Schonbergzaal, koninklijk conservatorium Den Haag, 11:30 uur

4 mei 2018

De Nederlandse Bach Academie o.l.v. Hoite Pruiksma

Duruflé - Requiem

Hoofdstraatkerk, Hoogeveen, 21:00 uur

3 mei 2018

De Nederlandse Bach Academie o.l.v. Hoite Pruiksma

Duruflé - Requiem

Hervormde kerk, Coevorden, 20:00 uur

1 mei 2018

De Nederlandse Bach Academie o.l.v. Hoite Pruiksma

Duruflé - Requiem

Koepeltheater, Leeuwarden, 20:00 uur

29 april 2018

De Nederlandse Bach Academie o.l.v. Hoite Pruiksma

Duruflé - Requiem

Laarkerk, Zuidlaren, 20:00 uur

29 april 2018

Het Residentie orkest o.l.v. Pablo González

Mozart - Die Zauberflöte: ouverture

De Falla - Noches en los jardines de Espana (Hannes Minnaar, piano)

Rimski-Korsakov - Sheherazade

Het Zuiderstrand Theater, Den Haag, 14:15 uur

28 april 2018

De Nederlandse Bach Academie o.l.v. Hoite Pruiksma

Duruflé - Requiem

De rank, Smilde, 20:00 uur

27 april 2018

Het Residentie orkest o.l.v. Pablo González

Mozart - Die Zauberflöte: ouverture

De Falla - Noches en los jardines de Espana (Hannes Minnaar, piano)

Rimski-Korsakov - Sheherazade

Het Zuiderstrand Theater, Den Haag, 12:30 uur en 20:00 uur

18 februari 2018

Het Residentie Orkest o.l.v. Joost Geevers

Kleinsinger - Tubby the Tuba

Vaughan Wiliams - Ouverture 'The Wasps'

Prokofjev - Peter en de Wolf (Hajo Bruins, verteller)

Het Zuiderstrand theater, Den Haag, 11:00 uur

3 februari 2018

Kamerorkest van het Noorden

Werken van Turina en Rodrigo

De oosterpoort, Groningen, 20:15 uur

13 januari 2018

Het Residentie Orkest o.l.v. Nicholas Collon

De Graaff - Café de nuit

Borisova-Ollas - Golden Dances of Pharaohs (Martin Fröst, klarinet)

Hillborg - Peacock Tales

Stravinsky - Petroesjka

Het Concertgebouw, Amsterdam, 14:15 uur

17 december 2017

Concert solo met Groninger Studentenorkest Mira o.l.v. Pieter Bosma

A. Dvorak: cello concert

De Oosterpoort, Groningen

12 december 2017

Concert solo met Groninger Studentenorkest Mira o.l.v. Pieter Bosma

A. Dvorak: cello concert

De Koepelkerk, Leeuwarden

6 en 7 november 2017

Classic Express Vries

9 september 2017

Concert Solo met Jong Kamerorkest Noord o.l.v. Geert-Jan van Beijeren

J. Haydn: Cello Concert in D

Klassiek aan de vaart

23 augustus 2017

Concert Nationaal Jeugdorkest

Werken van R. Wagner, I. Stravinsky en E. Korngold

solist: Alexander Sitkovetsky

Atheneul Roman Bucharest, Roemenië

22 augustus 2017

Concert Nationaal Jeugdorkest

Werken van R. Wagner, I. Stravinsky en E. Korngold

solist: Alexander Sitkovetsky

Casino Concert Hall Sinaia, Roemenië

20 augustus 2017

Concert Nationaal Jeugdorkest

Werken van R. Wagner, I. Stravinsky en E. Korngold

soliste: Simone Lamsma

Theater Orpheus, Apeldoorn

aanvang 20.00 uur

19 augustus 2017

Concert Nationaal Jeugdorkest

Werken van I. Stravinsky

aanvang: nog onbekend

Waalhalla, Nijmegen

18 augustus 2017

Concert Nationaal Jeugdorkest

Werken van R. Wagner, I. Stravinsky en E. Korngold

Soliste: Simone Lamsma

Concertgebouw, Amsterdam

aanvang 20.00 uur

4 augustus 2017

Concert Kamerorkest van het Noorden

Peter de Grote Festival

Werken van E. Grieg, G. P. Telemann en J. Nus

AE zaal, Prins Claus Conservatorium Groningen

aanvang: 17.00 uur

22 juli - 5 augustus 2017

Opera Spanga, Filharmonie Noord

G. Verdi: La Traviata

10 juni 2017

Concert Noordpool Orkest

Jazz te Gast, Zuidhorn

6 juni 2017

Eindexamen concert

Werken van C. P. E. Bach, S. Barber, R. Escher, A. Dvorak

i.s.m. Elena Malinova (piano), Eva van Haaften, Matthias Emmerink (viool), Luca Altdorver (altviool), Teodora Nedyalkova (cello).

AE zaal, Prins Claus Conservatorium Groningen

aanvang 19,30 uur

29 - 31 mei 2017

Classic Express Winsum

14 mei 2017

Concert Koffieklassiek

de celloklas van het Prins Claus Conservatorium

de Oosterpoort, Groningen

aanvang 11.00 uur

17 maart 2017

Concert Noordpoolorkest

Theater Geert Teis, Stadskanaal

4 maart 2017

Concert Noordpoolorkest

Theater de Molenberg, Delfzijl

26 oktober 2016

Concert Kamerorkest van het Noorden

Martinikerk, Groningen

10 - 11 oktober 2016

Classic Express Amsterdam

11 september 2016

Emmy Verhey Festival

werken van Bosmans en Debussy

i.s.m. Irina Osetskaya en Nata Tsvereli, piano

Gasthu-iskapel, Zaltbommel

aanvang 13.30 uur

13 Maart 2016

Concert Nieuwe Kerk te Groningen

werken van Bach, Beethoven en Debussy

i.s.m. Roele Kok, Piano

Aanvang 15.00 uur

20 december 2015

Classic Express in het Asielzoekerscentrum in Ter Apel

14 - 16 december 2015

Masterclasses Amir Elden

29 November 2015

Concert Cello Duo

De Magistraat, Rotterdam

Werken van o.a. J.S. Back en A. Vivaldi

i.s.m. Eleanore Tan, cello

1 november 2015

Concert Cello Duo

Groninger Museum

Aanvang 11.00h

Werken van o.a. J.S. Bach en A. Vivaldi

i.s.m. Eleanore Tan, cello

29 - 30 oktober 2015

Classic Epress te Zwolle

26 - 28 Oktober 2015

Masterclasses van Michel Strauss

12 september 2015

Twee concerten n.a.v. het Kunst aan de Vaart Festival

Diverse werken van J.S. Bach

Centrum Beeldende Kunst Assen

Aanvang 14.00h en 16.00h

31 Augustus 2015

Opening schooljaar Prins Claus Conservatorium

P. Hindemith: a frog he went a-courting

i.s.m. Roele Kok, piano

25 Augustus 2015

Slotconcert Peter de Grote festival

P. Hindemith: a frog he went a-couritng

i.s.m. Roele Kok, piano

Nieuwe Kerk, Groningen

19 augustus 2015

Classic Express in het kader van het Peter de Grote Festival te Assen

15 - 25 augustus 2015

Peter de Grote Festival

28 juni 2015

Concert tijdens het Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht

F. Mendelssohn: Octet, Op. 20

i.s.m. Lisa Jacobs,Maxime Gulikers, Isobel Warmelink, Ana Termeulen viool, Hessel Moeselaar, Lisa Eggen, altviool en Jonathan van IJzerlooij, cello

16 - 22 mei 2015

ESTA Student Barok String Orchestra

20 en 21 april 2015

Classic Express te Winsum

20 Maar 2015t

Concert i.s.m. Bragi Studentenorkest

E. Elgar: Celloconcert in e

De Ark, Groningen. Aanvang 20.00 uur

8 Maart 2015

Uitreiking NPO Radio 4 prijs Prinses Christina Concours

F. Mendelssohn: Octet, op. 20

i.s.m: Rosanne Philippens, Maxime Gulikers, Isobel Warmelink, Ana Termeulen viool, Hessel Moeselaar, Lisa Eggen, altviool en Jonathan van IJzerlooij, cello

Tivoli Vredenburg. Aanvang 14.15 uur

Live op radio 4 te volgen

16 en 17 februari 2015

Classic Express te Vries

2 en 3 februari 2015

Classic Express te Lemmer

9 en 10 oktober 2014

Classic Express in het kader van de Amsterdamse Cellobiënnale

3 t/m 7 oktober 2014

concertreis naar Taiwan

i.s.m. Mattias Spee, piano en Gerbrich Meijer, klarinet.

29 en 30 september 2014

Classic Express in het kader van de Amsterdamse Cellobiënnale

18 september 2014

Concert in de Nieuwe kerk in Den Haag

i.s.m. Mattias Spee, piano en Gerbrich Meijer, klarinet

13 september 2014

Emmy Verhey Festival

Gasthuiskapel Zaltbommel, aanvang 16:30 uur

Mendelssohn - Octet

i.s.m. Emmy Verhey, Maxime Gulikers, Isobel Warmelink, Ana Termeulen viool, Hessel Moeselaar, Lisa Eggen, altviool en Jonathan van IJzerlooij, cello

25, 26, 27 Juni 2014

Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht

Classic Express

25 mei 2014

Internationaal Kamermuziekfestival Wassenaar

Raadhuis de Paauw, Wassenaar

programma wordt nader bekend gemaakt

i.s.m: Irina Simon Renes, Hawijch Elders, viool en Teng Li, altviool

11 mei 2014

Moederdagconcert in Rotterdam, 11:00

Mendelssohn - Octet

i.s.m: Rosanne Philippens, Maxime Gulikers, Isobel Warmelink, Ana Termeulen viool, Hessel Moeselaar, Lisa Eggen, altviool en Jonathan van IJzerlooij, cello

13 April 2014

Lucent Danstheater, Den Haag, 16:30

Mendelssohn - Octet

i.s.m: Rosanne Philippens, Maxime Gulikers, Isobel Warmelink, Ana Termeulen viool, Hessel Moeselaar, Lisa Eggen, altviool en Jonathan van IJzerlooij, cello

26 januari 2014

Familie concert, Radio Filharmonisch Orkest (besloten)

Concertgebouw Amsterdam, grote zaal

Saint-Saens: Carnaval des Animaux, le cigne

23 en 24 januari 2014

Classic Express in Naarden

18 en 19 december 2013

Masterclasses van Xenia Jankovic

2 december 2013

Kamermuziekconcert Prins Claus Conservatorium

J. M. Leclair: Uit deuxième Récréation de musique: Chaconne

i.s.m. Marijke Mulder (viool), Guillem Cabré Salagre (viool) en David van Laar (klavecimbel)

24 november 2013

Splendid Strings

Concert solo met het orkest van het Prins Claus Conservatorium.

Martinikerk, Groningen.

J. Haydn: celloconcert in C.

23 november 2013

Splendid Strings

Concert solo met het orkest van het Prins Claus Conservatorium.

Bonifatiuskerk, Olderbekoop

J. Haydn: celloconcert in C

22 november 2013

Splendid Strings

Concert solo met het orkest van het Prins Claus Conservatorium.

Hoofdstraatkerk, Hoogeveen

J.Haydn: celloconcert in C

17 november 2013

Concert op de werkvloer

NTR Podium

Nederland 2 13:00 uur

4 en 5 november 2013

Classic Express Nieuwegein

25 oktober 2013

Concert solo met het Frysk Jeugdorkest o.l.v. Theo Brouwer.

Hjo Kyrka, Hjo, Zweden.

J. Haydn: celloconcert in C.

24 oktober 2013

Concert solo met het Frysk Jeugdorkest o.l.v. Theo Brouwer.

Dutch Chamber Stockholm Concert, Nacka, Zweden.

J. Haydn: celloconcert in C.

22 oktober 2013

Concert solo met het Frysk Jeugdorkest o.l.v. Theo Brouwer.

Universiteitshuset, Uppsala, Zweden.

J. Haydn: celloconcert in C.

14 september 2013

concert met Emmy Verhey

Emmy Verhey Festival

1 september 2013

Concert in het Concertgebouw Amsterdam kleine zaal

L. van Beethoven: Trio opus 11, deel 1

A. Glazunov: Chant du Ménestrel

i.s.m. Gerbrich Meijer, klarinet en Florian Verweij, piano

1 Augustus 2013

Participatory concert in museum de Buitenplaats in Eelde. 20:15

Peter de Grote festival

P. I. Tchaikovsky – Strijksextet ‘Souvenir de Florence’

i.s.m. Joël Waterman (altviool), Ilona Sie Dhian Ho (viool), Julie Albers (cello), Hadwijch Eders, (viool), Bernadette Yim, (altviool)

26 juli 2013

Lunchconcert AE zaal Prins Claus conservatorium Groningen. m.m.v. Irina Osetskaya

Haydn Celloconcert in C

24 juli - 3 augustus 2013

Peter de Grote festival in Groningen

11 juli 2013

Opnames Concert op de Werkvloer NTR

23 juni 2013

Concert solo met het Frysk Jeugdorkest tijdens city proms Leeuwarden.

Haydn: Celloconcert in C, deel 1

20-21 juni 2013

Classic Express Vlieland

16 juni 2013

Concert solo met het Frysk Jeugdorkest in de Harmonie te Leeuwarden

Haydn: Celloconcert in C, deel 1

6-7 juni 2013

Classic Express in Uithuizermeeden

15-17 mei 2013

Masterclasses van Xenia Jankovic

6 mei 2013

Finale van de Avond van de Jonge Musicus

E. Elgar: Celloconcert in e, deel 1

Nederlands Kamerorkest o.l.v. Matthew Rowe

6 mei 2013 20:25 Ned 2

avond van de jonge musicus

16 maart 2013

Concert op het Kamermuziekfestival Schiermonnikoog

E. Elgar: Celloconcert in e, delen 1 en 2

L. van Beethoven: trio op. 11, deel 1

met Irina Osetskaya (piano) en Gerbrich Meijer (klarinet)

Schiermonnikoog Festival

3 maart 2013 11:00

Concert in het Groninger Museum

L. van Beethoven: Sonate voor cello en piano op. 5 Nr. 2 in g

E. Elgar: Celloconcert in e, delen 1 en 2

met María Fatela Lopez (piano)

Zondagochtend concert Groninger museum

2 februari 2013 15:00

Concert ism Simone Lamsma in de Oosterpoort te Groningen

J. Pachelbel: Canon in d

P. Tchaikovsky: Souvenir d’un lieu cher:

1. Meditation

A. vivaldi: vioolconcert in a en concert voor 4 violen in bes

Simone Lamsma Oosterpoort

28-29-30 Januari 2013

Masterclasses van Shmuel Magen

29/30 December 2012

Classic Express op het Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht

Classic Express

16 december

Auditie voor de Avond van de Jonge Musicus

E. Elgar: cello concert in e, deel 1

13 december 2012

Kamermuziekconcert Prins Claus Conservatorium

Beethoven: Trio op. 11, delen 1 en 2

Met Astrid den Daas (klarinet) en María Fatela Lopez (piano)

Kamermuziekconcert "catch some classics"

8-9 november 2012

Masterclasses van David Strange

6-7 november 2012

Classic Express in Winsum

Classic Express

29 oktober 2012

masterclass van Xenia Jankovic op de Amsterdamse Cello Biënnale

E. Elgar: cello concert in e, delen 1 en 2

Masterclass cellobiennale

14 oktober 2012

Concert in de Schalm te Assen

J. S. Bach: cellosuite I

E. Elgar: cello concert in e, delen 1 en 2

met Elena Malinova (piano)

11-12 oktober 2012

Classic Express in Amsterdam ter gelegenheid van de Amsterdamse Cello Biënnale

22 september 2012

twee concertjes in de Kloosterkerk te Ten Boer

J. S. Bach: cellosuite I

20 juli 2012

concert solo met HJSO in Teatre la Massa, Vilassar de Dalt (Spanje)

E. Bloch: Prayer en Nigun

18 juli 2012

concert solo met HJSO in Iglesia de Sant Domènec Puigcerdà (Spanje)

E. Bloch: Prayer en Nigun

16 juli 2012

concert solo met HJSO in Teatre de Bescanó (Spanje)

E. Bloch: Prayer en Nigun

Teatre Bescano 16-072012

7 juli 2012

concert solo met HJSO in het openluchttheater te Appelscha

E. Bloch: Prayer en Nigun


 

Fotografie Lilian van Rooij